Занижена самооцінка, порушення циклу у дівчат | Мозаїка батьківства Як дитину сприйматимуть люди, великою мірою залежить від її власного ставлення до себе. Про те, як уникнути перекосів у її самооцінці, розповідає християнський психолог. Чому ми завдячуємо зниженим гемоглобіном та чи така вже й небезпечна анемія, – теми другої частини програми. Після цього на вас чекає ще один секрет домоведення.

 In

Занижена самооцінка, порушення циклу у дівчат | Мозаїка батьківства Як дитину сприйматимуть люди, великою мірою залежить від її власного ставлення до себе. Про те, як уникнути перекосів у її самооцінці, розповідає християнський психолог. Чому ми завдячуємо зниженим гемоглобіном та чи така вже й небезпечна анемія, - теми другої частини програми. Після цього на вас чекає ще один секрет домоведення.

Занижена самооцінка, порушення циклу у дівчат | Мозаїка батьківства

Як дитину сприйматимуть люди, великою мірою залежить від її власного ставлення до себе. Про те, як уникнути перекосів у її самооцінці, розповідає християнський психолог. Чому ми завдячуємо зниженим гемоглобіном та чи така вже й небезпечна анемія, – теми другої частини програми. Після цього на вас чекає ще один секрет домоведення.

Recent Posts
У Вас есть вопросы?

Если у Вас есть вопросы или Вы хотели бы лично познакомиться с Ольгой Васильевной, Вы можете написать ей сообщение:

Введите слово или фразу и нажмите клавишу "Enter" для поиска